Galeria handlowa Quick Park w Kępnie podpisała umowę najmu 2 822 m2 powierzchni z polskim koncernem odzieżowym LPP. Dzięki umowie klienci galerii odwiedzą salony czterech najpopularniejszych marek odzieżowych firmy – Reserved, House, Cropp i Sinsay. Będą to pierwsze sklepy ogólnopolskich marek w regionie. Uroczyste otwarcie Quick Parku zaplanowane jest na drugą połowę 2018 roku.

Łączna powierzchnia najmu LPP w Quick Park Kępno wyniesie 2822 m2, a poszczególne sklepy zajmą powierzchnię: Reserved 1738 m2, House 354 m2, Cropp 365 m2 i Sinsay 365 m2.

Z przyjemnością mogę ogłosić, że LPP będzie jednym z naszych największych najemców w Quick Parku Kępno. Będą to jedyne salony czterech marek należących do firmy LPP w regionie. – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. leasingu Real2B Development.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

QUICK PARK KĘPNO

Centrum Handlowe Quick Park Kępno – zlokalizowane na granicy Kępna i Baranowa - będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Zaoferuje 45 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 100 m2 powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino. Dla klientów i gości do dyspozycji zostanie oddany parking na około 355 samochodów.