Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie prowadzą czynności poszukiwawcze w związku ze zgłoszeniem zaginięcia 36-letniego mieszkańca gminy Kępno, którego ostatni raz widziano 25 listopada 2018 roku przy Szpitalu w Kępnie. Do chwili obecnej nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.

MIŁOSZ PACHOLIK

ur. 03.07.1982
zamieszkały na terenie Kępna

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie prowadzących poszukiwania w tej sprawie wynika, że mężczyznę ostatni raz widziano 25 listopada 2018 roku przy Szpitalu w Kępnie. Podczas kontaktu telefonicznego z rodziną sugerował, że jedzie do Niemiec lub Francji.

Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie udało się ustalić miejsca jego pobytu.

RYSOPIS: wiek z wyglądu 30-35 lat, wzrost , dobrze zbudowany, włosy krótkie brązowe, twarz owalna, zarost w postaci brody i wąsów koloru czarnego, uszy przylegające.

OPIS UBIORU: niebieskie spodnie typu jeans, kurtka koloru szarego z kapturem, buty koloru brązowego z białymi podeszwami typu „trapery”

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kępnie pod nr tel. 627915211 lub 519064732 lub najbliższą jednostką policji tel. 112, 997.