Sprawdź szereg korzyści jakie oferuje Ambro Express.

Ambro Express specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych, wielkogabarytowych oraz dłużycowych dla branży meblarskiej, ogrodniczej, automotive oraz budowlanej.

Firma nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tym samym rozszerza zasięg swoich usług. Realizujemy transport przesyłek specjalnych na terenie Polski oraz Niemiec.

Wysyłka na rynku niemieckim rozwijana jest dynamicznie: obsługa zwrotów, 2-4 dni transit-time, niemiecka infolinia czy dwie próby doręczenia w cenie wyróżniają usługę Ambro Express rynku polsko-niemieckim.

Obecnie firma wprowadziła nowe usługi dodatkowe dedykowane branży meblarskiej: wniesienie przesyłki oraz rozpakowanie przesyłki i wyrzucenie zbędnego opakowania

Dwuosobowy zespół fachowców gwarantuje dostawę z usługą wniesienia niezależnie od lokalizacji, piętra czy gabarytu. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzątnięcia przez pracowników zbędnych odpadów powstałych w procesie rozpakowania, a następnie ich wyrzucenia do wskazanego przez odbiorcę miejsca.

Oferta kierowana jest w szczególności do Klientów biznesowych takich jak producenci mebli, dystrybutorzy czy sklepy z wyposażeniem wnętrz.
Nasi kurierzy to grono wykwalifikowanych specjalistów, posiadających duże doświadczenie w przewożeniu i dostarczaniu mebli.

Ambro Express to możliwie najszybsza dostawa oraz korzystne, konkurencyjne ceny.Kontakt:
tel: +48 660 62 62 64
email: handlowy@ambro.pl
www.ambroexpress.pl/wysylka-do-niemiec-dla-firm/