Firma Polserwis Wojciech Liebner z Kępna uhonorowana została dwiema prestiżowymi statuetkami: HIT-em Promocji Regionu 2017 za działania na rzecz promowania regionu dzięki osobistemu zaangażowaniu w rozwój gospodarczy oraz Palladowym HIT-em 2017 za najwyższą jakość w zakresie robót instalacyjnych na przykładzie fabryki kosmetyków i suplementów diety w Wieruszowie.

24 lutego o godz. 17.30 w świetle reflektorów i przy dźwięku fanfar rozpoczęła się Gala Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2017 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Jak zwykle było to wielkie święto dla najlepszych podmiotów gospodarczych i samorządowych z obu województw, podczas którego podsumowano i wyróżniono najciekawsze osiągnięcia w zakresie produkcji, usług, dokonań samorządowych i ekologicznych.

W tym roku po raz pierwszy uroczystość odbyła się w sali eleganckiego hotelu Andersia Tower w Poznaniu, galę poprowadziło dwoje konferansjerów: Ewa Siwicka - dziennikarka i prezenterka telewizyjna oraz Dariusz Bereski - aktor teatralny i telewizyjny.

Uroczystość rozpoczęto oficjalnym ogłoszeniem wyników Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT-u Regionów 2017. Laureatem w tegorocznej rywalizacji spośród wielu zgłoszonych tematów jest Firma Polserwis Wojciech Liebner. Dodajmy, że Firma Polserwis Wojciech Liebner mająca siedzibę na ul. Osińskiej 44 w Kępnie jest wielokrotnym laureatem tego konkursu. W tym roku firmie przyznano aż dwa tytuły: tytuł Hit Promocji Regionu 2017 za działania na rzecz promowania regionu dzięki osobistemu zaangażowaniu w rozwój gospodarczy, jest to najwyższe wyróżnienie jakie przyznała kapitułatego konkursu oraz Palladowy HIT 2017 za najwyższą jakość w zakresie robót instalacyjnych na przykładzie fabryki kosmetyków i suplementów diety w Wieruszowie.

Po oficjalnej części gali, podczas której wręczono statuetki i dyplomy laureatom na scenie pojawiła się znakomita artystka Wanda Kwietniewska - piosenkarka, kompozytor, aranżer. Jedna z najbardziej popularnych wokalistek polskiego rocka lat 80.

Uroczystość zakończono wspaniałym bankietem przy okrągłych stołach. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla laureatów, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

 Firma Polserwis Wojciech Liebner to firma instalacyjno – budowlana działająca na rynku od 2002 roku jej priorytetem jest fachowość wykonywanych usług. Wykonuje usługi na terenie całego kraju, ale swoją opieką, związaną z usługami hydraulicznymi, obejmuje przede wszystkim teren powiatu Kępińskiego, oraz okolicznych miejscowości. Rzetelność oraz sumienność prowadzonych przez nią działań to kolejne wartości, które są dla firmy POLSERWIS bardzo ważne. Bez nich nie mieliby tak wielu zadowolonych klientów, których pozytywne opinie zapamiętują na lata.

Jej specjalnością są usługi instalacyjno – sanitarne w pełnym tego słowa znaczeniu realizowane z sukcesami. Zdobyte doświadczanie oraz stabilna kondycja ekonomiczna firmy wzmacnia jej wiarygodność i pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz konkurować z innymi czołowymi firmami na rynku. Firma POLSERWIS Wojciech Liebner stawia na profesjonalizm, dlatego od lat konsekwentnie rozwija kadrę pracowniczą poprzez budowanie profesjonalnego zespołu fachowców. Dysponuje sprzętem najwyższej jakości co pozwala wykonywać usługi profesjonalnie, terminowo i rzetelnie. Specjalistyczne kompetencje łączy z bogatym doświadczeniem. Zdobyte doświadczenie stanowi podstawowy fundament firmy co pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Proces wykonania usługi rozpoczyna od spotkania z klientem i dyskusji o możliwych rozwiązaniach technicznych. Zapewnia także fachową pomoc przy wyborze materiałów instalacyjno- budowlanych.